Sipariş Teslimat

Sipariş Teslimat

Tlgmarket.Com'dan verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, kargo ile ilgili bilgiler ve diğer sipariş bilgileri bu sayfada yer almaktadır.

Kargo Seçenekleri

Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Sevkiyat için başka bir kargo firması isteğiniz maalesef kabul edilmeyecektir. 

Kargo Ücretler

Kargo ücreti toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir.

• Türkiye sınırları içinde 89 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 
• Sipariş tutarınız 89 TL nin altında ise kargo ücreti sipariş anında sizden tahsil edilir. Siparişinizi teslim alırken ayrıca bir kargo ücreti ödemezsiniz.
• Sitemizde bulunan bazı ürünler yukarıda belirtilen kargo ücretleri dışında tutulmaktadır. Bu ürünlerin kargo koşulları ürünün detay sayfasında belirtilmektedir. 

Siparişin Gönderimi

TlgMarket.Com'da yer alan ürünlerin depo stoğunda mevcut olanlar (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişi takip eden 3 iş günü içinde sevkiyatlara başlanacaktır. Sevkiyat, (7) iş günü içinde tamamlanacaktır. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. TlgMarket.Com ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Pazar günleri ise sevkiyat yapılmamakta ve Pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı TlgMarket.Com sorumlu tutulamaz.

Teslimat Süresi

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini ana sayfadaki 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

Kargo Takibi

Siparişinizin durumunu ana sayfada yer alan "Sipariş Takibi" sayfasında görebilirsiniz. "Siparişiniz Onaylandı" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını belirtir. "Beklemede" ifadesi siparişinizin hazırlanma aşamasında olduğunu ve  "Kargoya Verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder. "Kargodan Döndü" ifadesi ise siparişinizin kargo firması tarafından size ulaştırılamaması sebebiyle geri dödüğünü ifade eder. 

Kargo Teslimi

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Herhangi bir yanlışlık ve eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Eksik ve Hasarlı Kargolar

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa "Bize Ulaşın" sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 0232 503 06 63 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

• Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız.

• Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz:

• Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir.

• Boş ve temiz bir A4 kâğıdına durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gereklidir. Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır.

• 0232 503 06 63 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu bildirmeniz gerekmektedir.

Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra tarafınıza ürünler sağlam olarak yeniden gönderilecek ve elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size anlatılacaktır.

Teslimat İle İlgili Bilgiler

İstanbul Adalar'a sevkiyat hakkında: Kargo şirketi seçeneklerine göre adaların servis günleri farklılık göstermektedir. 
Köy, kasaba gibi bölgelere sevkiyat hakkında: Kargo şirketi seçeneklerine göre servis günleri farklılık göstermektedir. 
Güncel bilgi için: 0232 503 06 63 numaralı telefonumuzdan Müşteri Hizmetleri Merkezi yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Güvenilir Alışveriş

Ödeme Koruma Sistemi

Bize Ulaşın

0232 503 06 63

89 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

E-BÜLTEN
Kampanya ve Fırsatları kaçırmamak için lütfen e-bültenimize abone olun.
Kayıt Ol
Sitemizin Bakım Çalışmaları Nedeniyle
Kısa Süreliğine Hizmet Veremiyoruz.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz...