Avantajlı Paketler

Avantajlı Paketim

Avantajlı Paketim

İhtiyaçlarınızı belirlediniz, fiyatı en az 500 TL olan ve en az 3 farklı ürün içeren kocaman bir liste önünüze çıktı. Bütün bunları en uygun fiyata ve en iyi kalitede nasıl alırım diye düşünmeye başladınız. İşte size özel çözüm önerimiz  “Avantajlı Paketim” 7/24 Yanınızda…

Avantajlı Paketim Nedir?

* Anında Teklif: Belirlediğin özelliklere uygun en az 3 farklı ürünü avantajlı paketine at, 3 Gün boyunca geçerli olacak olan teklifimizi yazılı, imzalı olarak anında al.

* Avantajlı Taksit: Oluşturduğun paketini peşin ödemek zorunda değilsin. Peşin fiyatına kredi kartına 4 taksit imkânından faydalanabilirsin.

 

* Havale İndirimi: Aracı kurumlara gidecek olan komisyon bedeli cebinizde kalsın.

* Fiyat Sabitleme ve Döviz Kuru Avantajı: İthal ürünlerde alış ve satışlarımız döviz kurunun yükselişi veya düşüşünden etkilenmektedir. Avantajlı paketine attığın ürünlerde teklif süresi olan 3 gün boyunca fiyatlar döviz kurunun yükselişinden etkilenmemektedir. Döviz kurunun düşüşünde ise paket fiyatın otomatik olarak güncellenmektedir.

* İhtiyaç Listenizi Tutma ve Güncelleme İmkânı: İhtiyaçlarını ortaya çıktıkça avantajlı paketine ekleyip çıkartabilir, günü geldiğinde sipariş verebilirsin.

* Zaman Avantajı: Günümüzde, geçen zamana değer biçilememektedir. Doğal olarak toplu alışverişlerde daha uygun fiyata alabilmek için satıcı firmadan teklif istenir. Her firmada elinde bir pazarlık payı var ise bunu müşteriye az veya çok yansıtır. Fakat bu süreçte aşağıdaki sıkıntılar yaşanabilir:

* Teklifini istediğin ürün veya ürünün özelliklerini karşı tarafa anlatmakta yaşanan zorluklar.

* Teklifi yazacak olan yetkili kişi o gün tatil gününde olabilir. Teklifiniz haftaya kalır ve biriken işler yüzünden gecikme yaşanır.

*Sonrasında sayısız mailleşmeler ve mesajlar…

Ve isyan edip, ürünlerin fiyatına bakılmadan, asıl ihtiyaç olmayan almak istenen ürünün muadili başka bir yerden kızgınlıkla son dakikada alınır. Peşinden beklenen teklif gelir. Sonuç olarak, satıcı da alıcı da kaybeder.

Avantajlı paketinde bu karmaşaların hiç birini yaşamadan istediğin anda 7/24 teklifini kaşeli ve imzalı olarak alabilirsin.

Kısaca PAKET OLUŞTURMAK SİZDEN, SÜRPRİZ ve AVANTAJLI İNDİRİMLER BİZDEN

Güvenilir Alışveriş

Ödeme Koruma Sistemi

Bize Ulaşın

0232 503 06 63

89 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

E-BÜLTEN
Kampanya ve Fırsatları kaçırmamak için lütfen e-bültenimize abone olun.
Kayıt Ol
Sitemizin Bakım Çalışmaları Nedeniyle
Kısa Süreliğine Hizmet Veremiyoruz.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz...